• TURKISH AIRLINES/ PEGASUS AIRLINES/ SUNEXPRESS VE KLM AIRLINES PILOT, HOST VE HOSTESLIK INGILIZCE SINAV VE MULAKATA HAZIRLIK!!!

  Ücretsiz Danisma Reservasyon

  [booked-calendar calendar=10]
 • Skype Üzerinden, Sizin Belirlediğiniz Zamanda, TEFL Sertifikalı ve Üniversite Mezunu Uzman Yabancı Eğitmenlerimizle İngilizce Öğrenin veya İngilizce’nizi Geliştirin.

  Ücretsiz Deneme Dersi Reservasyon

  [booked-calendar calendar=10]
 • YETİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE/GENEL İNGİLİZCE/İŞ İNGİLİZCESİ/İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK/İŞ GÖRÜŞMESİ HAZIRLIK/SEYAHAT İNGİLİZCESİ/KONFERANS HAZIRLIĞI/KONUŞMA KULÜBÜ/TANDEM DİL DEĞİŞİM PROGRAMI

  Ücretsiz Danisma Reservasyon

  [booked-calendar calendar=10]
 • Avrupa’da ve Amerika’da son derece başarılı, kisiye özel nöro-linguistik programlama (NLP), müzik ve tiyatro teknikleri ile birleşen İngilizce öğrenme tekniğinden siz de yararlanın!

  Ücretsiz Danisma Reservasyon

  [booked-calendar calendar=10]

ACTIVE ENGLISH ONLINE İNGİLİZCE DERSLERİ

İyi İngilizce dil eğitimi için neden Active English Online’ın tercih edildiğine bir göz atın. Zaman kaybetmeyin, kişiye özel nöro-linguistik programlama (NLP), müzik ve tiyatro teknikleri ile birleşen, Avrupa’da ve Amerika’da son derecede başarılı İngilizce öğrenme tekniğinden siz de yararlanın! İngilizceyi kısa sürede öğrenmenin ve konuşabilmenin tadını cıkarın. (YETİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE/GENEL İNGİLİZCE/İŞ İNGİLİZCESİ/İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK ( IELTS/ TOEFL),İŞ GÖRÜŞMESİ HAZIRLIK/SEYAHAT İNGİLİZCESİ/KONFERANS HAZIRLIĞI/KONUŞMA KULÜBÜ/TANDEM DİL DEĞİŞİM PROGRAMI/PILOT, HOST VE HOSTESLIK INGILIZCE EGITIM VE SINAVLARA HAZIRLIK)

ÜCRETSİZ DENEME DERS ALIN!

Esnek ve Kolay kullanımlı Planlama Sistemi

Kolay kullanımlı takvim SİZİN saat diliminizdedir. Hayat bazen çok yoğun olabilir. Bu yüzden Active English Online ile programınıza uyacak şekilde İngilizce çalışabileceksiniz. Size uyan bir zaman bulun ve bir ders planlayın!

Ekonomik Fiyatlar

Ders fiyatları alım planına göre değişir. Nasıl bir ders oldugunu görmek için 30 – Dakikalık Ücretsiz Deneme Dersini deneyin! Yapmanız gereken tek şey internetle Active English Online’a bağlanmak ve motive edici ve size yardımcı olacak basarılı bir öğretmen ile İngilizce dersine başlamak.

Kişiye Özel Bire Bir Ders

Öğretmenlerimiz İngilizce öğreniminizde ihtiyaçlarını belirleyerek dersleri size özel hale getirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Konuşma ve Akıcılık , Telaffuz , İş İngilizcesi , Gramer , veya TOEFL / IELTS / TOEIC sınavları için Hazırlık Derslerine odaklanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

[contact-form-7 id=”619″ title=”iletisim formu”]

Ücretsiz Deneme Dersine başlamadan, seviye tespit testini cevaplayın.
İNGİLİZCE SEVİYE TESTİ

ÜCRETSİZ DENEME DERSİNDEN SONRA DERS RESERVASYONU

Dersi sevip sevmeyeceğinizi görmek için 30 – Dakikalık Ücretsiz Deneme Dersini denedikten sonra, derslerinizi planlayıp reservasyon yapın. Farklı ekonomik ders planlarına da aşağıda göz atabilirsiniz. Biz kişiye özel Bire Bir İngilizce dersini, Nöro- linguistik programlama ( NLP ), müzik ve tiyatro teknikleri ile birleştirerek, dil eğitimi ve iletişim yönünde, dünya çapında var olan zihniyete yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyoruz.

Derslerinize başlamadan önce, ücretsiz, zorunlu olmayan seviye testi alacaksınız. Ücretsiz deneme dersi sırasında, sizin güçlü ve zayıf yönleriniz hakkında konuşacağız. Ücretsiz deneme dersi hedeflerinizi tartışmak ve birlikte nasıl çalışabileceğimizi görmek için iyi bir fırsat sunuyor. Hedefleriniz hakkında görüşmek ve İngilizce konuşma sürecinizde sizlere yardımcı olmak isteriz. Tanışmak ve İngilizce konuşmak için kendinize bir zaman ayarlayın!

Ders Rezervasyon

[booked-calendar calendar=3]

ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

Konuşma İngilizce öğrenmek için en iyi yoldur! Bu sebeple dersler temel dilbilgisi kavramları anlamaya ve etkin bir konuşmayla bu kavramları hemen uygulamaya dayalıdır. Active English Online, İngilizce konuşmada cesaretinizi kıran engelleri aşmanız için rahat bir ortamda ögrendiklerinizi ve bildiklerinizi hemen uygulamanızı sağlar . Sizi anlayabilen bir öğretmen ile, günlük yaşam ve kültürünüz hakkında konuşabildiğiniz zaman dersler daha ilginç olur. Eski ve modası geçmis yöntemler, İngilizceyi akıcı bir halde konuşabilmenize yardımcı olmadıysa , bu öğrenme biçimlerini değiştirmek için tam zamanı!

Teşekkür ederim öğretmenim. Sen olmasan, şimdi İngilizce tek kelime bile bir şey konuşamıyordum. Dürüst olmak gerekirse, ben bazı kelime, cümle ve egzersizleri anlayamıyordum, zamanla farklı tekniklerle bize anlatmaya çalıştınız, sınıfları çok eğlenceli ve her zaman ilginç hale getirdiniz, çok sabırlı olduğunuz ve her gün bizi motive ettiğiniz için ve unutamıyacağımız bu deneyim için teşekkür ederiz.
Aslı, İstanbulDizi oyuncusu
Ben İngilizce bölümü öğrencisiyim ve 1 yıldan fazla Active English Online'dan ders alıyorum. AEO'dan Skype üzerinde 25'den fazla İngilizce dersi aldım. Öğretmenler rahatça kendinize güvenerek konuşmanızı sağlıyor. Konuşma dersleri süper nitelikte, her biri alaninda uzman İngilizce ogretmenleri oldukça samimi ve açık fikirliler. Heyecanlanmadan gerilmeden konuşabilmen için İNANILMAZ teknikler kullanıyorlar. Konuşmada büyük ilerleme kaydettim. AEO öğrencilerinden biri oldugum icin şanslıyım, ve sınırsız destek icin minnettarım.
Gaye, İzmirYaşar üniversitesi öğrencisi
"Active English Online ile İngilizce öğrenme deneyimim son derece olumlu bir şekilde değişti . Öğretmen çok sabırlı ve öğretim yöntemleri çok farklı. Gerçekten beklentimin üzerinde bir hızla İngilizce konuşmaya başladım. "
Yigit, İstanbulAvukat

Ekibimize katılın

ActiveEnglishOnline.com kadrosunda çalışmak ister misiniz? Hemen bize CV’nizi gönderin!

Acik Adres

Metro Bolge duragi Hasim Iscan caddesi cikisi, Ozkanlar taksi duragindaki sokaktan saga donunce 50 metre ilerde, Yasar Universitesi yakininda
222 Sok. 19 C Özkanlar, Bayraklı, İzmir, Türkiye